Geride Kalanlar pdf – Yandex indir

tarafından
9
Geride Kalanlar pdf – Yandex indir

İnsanın hayatı değişmek istediğinde, ya olması gereken bir şey olmaz ya da olmaması gereken bir şey olur. Bu, pencere camına çarpan bir kar tanesi de olabilir, evine giren bir hırsız da, diktiği bir şapka, karşı koyamadığı bir sigara, kafası atan bir yapay zekâ da.
 
Eski bir kokunun götürdüğü geçmiş de hayatınızı değiştirebilir, yaşlılığınıza götüren bir simülasyon da, başka hayatları tecrübe ettiren bir rüya da.
 
Gidilen bir yer de değiştirebilir hayatınızı: Antik tanrıların işlettiği bir otel, ya da sıra dışı tatminler vaat eden bir işletme gibi. Ya da kalınan bir yer: Gençlik aşkları, yaşlılık heyecanları, sosyal ağ kavgaları.
 
Fakat hayatlar değişse de hayaller hep vardır: Süper kahraman olmak, kripto borsalarından servet yapmak, kötülüğü ilaçlarla bastırmak gibi amaçlar vardır her zaman.
 
Bu kitapta okuyacağınız hikayeler bu geçmişlerde yaşamış, bu günlerde yaşayan, bu geleceklerde yaşayacak sıradan insanların hayatlarının değiştiği olaylardır. Hepsinin ortak özelliği, tuhaf rüyalardan esinlenmiş olmalarıdır.
 

Geride Kalanlar isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Biçer tarafından yazılmış ve KARAKUM YAYINEVİ yayınevinin 25.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İokaste’nin Çocukları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İokaste’nin Çocukları indir, İokaste’nin Çocukları oku ve İokaste’nin Çocukları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geride Kalanlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.