Gerçekliğin Hatası pdf – Yandex indir

tarafından
11
Gerçekliğin Hatası pdf – Yandex indir

Dünyanın kokusunu içine çekebilmenin, güzelliklerini görebilmenin, sevebilmenin güzel olduğu zamanları özleyen birkaç insandan oluşan bu sahtelik karşıtı dünyada yaşamaya çalışmanın zorluklarını ne kadar sayabiliriz? Yanlış olarak düşünülen doğruların içlerinde süzülmenin verdiği huzuru, tekrardan kim verebilirdi ona? Ruhların aslında tek başlarına olmadıklarını kanıtlayabilecek belirtiler neler olabilir? Ruhunun “aşk” kavramıyla karşılaşmasına ne diyebilirsiniz? Gerçek anlamda bir aşk var mıdır?

Bunların hepsinin sorularını kendilerine soran ve bu soruların ardından getirdiği acılı soruların cevaplarını bulmaya çalışan birkaç insanın hayatlarının gerçekliğini tartışmaya varsanız, hazırlanıp okumaya başlayın. Çünkü buralarda kendinizden bir parça bulacaksınız, ruhunuzun en derinlerine inin, kendinizle mücadele edin ve kazanmanın verdiği zararın tadını çıkarın.
 

Gerçekliğin Hatası isimli 290 sayfadan oluşan kitap ; Erdem Durmuş tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 18.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zamanın Sessiz Ruhu pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Zamanın Sessiz Ruhu indir, Zamanın Sessiz Ruhu oku ve Zamanın Sessiz Ruhu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gerçekliğin Hatası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.