Gerçek Yaşam İçin Astroloji pdf – Yandex indir

tarafından
8
Gerçek Yaşam İçin Astroloji pdf – Yandex indir

Astrolojiye meraklısınız ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Astroloji hakkındaki kitaplar kafanızı mı karıştırıyor? Kafanızı kurcalamayacak bir başlangıç kitabı arıyorsanız, tam yerindesiniz.
Gerçek Yaşam için Astroloji’de, büyük ün kazanmış Yıldız Okulu çevrimiçi derslerinin yaratıcısı Theresa Reed, horoskop analizinin karmaşıklığından sıyrılıp sıradan güneş burcu yorumlamalarının ötesine geçiyor. Artık doğum haritanızı derinlemesine ve tüm ayrıntılarıyla kolaylıkla yorumlayabilirsiniz.
 
Alıştırma defteri formatında sunulan bu kitap, harita yorumlamaya dair her yönü -burçlar, gezegenler, evler, açılar- bölüm sonlarında yer alan alıştırmalarla ve öğrenilen adımları uygulayacağınız boşluk doldurma çalışmalarıyla ele alıyor. Astroloji kişisel gelişim, planlama ve bilinçli yaşam için eğlenceli ve pratik bir araç olabilir. Bu kitap başlangıç yapmanız için ihtiyacınız olan her temeli sağlıyor.
 

Gerçek Yaşam İçin Astroloji isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Theresa Reed tarafından yazılmış ve İKİLEM YAYINEVİ yayınevinin 21.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Gerçek Yaşam İçin Astroloji pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.