Genetik 101 Kromozomlar ve İkili Sarmal’dan Klonlama ve DNA Testleri’ne Genler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey pdf – Yandex indir

tarafından
5
Genetik 101  Kromozomlar ve İkili Sarmal’dan Klonlama ve DNA Testleri’ne Genler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey pdf – Yandex indir

DNA’nın yapısını, antibiyotik direncini, bakteri ve virüsleri öğrenmek isteyenler için…
 
Genetik yapımız kim olduğumuzu büyük ölçüde anlatır; biz de bu anlatıyı çocuklarımıza miras bırakırız. Göz rengimizden boyumuza, hangi hastalıklara yakalanma riskimiz olduğundan kaç yıl yaşayacağımıza kadar pek çok şey bu anlatıda mevcuttur. Peki ya bütün bunların ardındaki karmaşık ve büyüleyici sistem nasıl işler?
 
Genetik 101, DNA’nın yapısı ve işleyişinden gen aktarımına, genetik bilimindeki son yeniliklerden ütopik bir dünyanın kapılarını aralamışız izlenimi yaratan deneylere kadar milyonlarca yıllık evrim yolculuğumuzun en ilginç kısımlarını özetliyor. Bu kapsamlı ve eğlenceli kitapta genetik bilimiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulacaksınız.
 

Genetik 101
Kromozomlar ve İkili Sarmal’dan Klonlama ve DNA Testleri’ne Genler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Beth Skwarecki tarafından yazılmış ve SAY YAYINLARI yayınevinin 16.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Genetik 101 Kromozomlar ve İkili Sarmal’dan Klonlama ve DNA Testleri’ne Genler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.