Gençlerle Hayat Bilgisi / Haluk’un Defteri pdf – Yandex indir

tarafından
11
Gençlerle Hayat Bilgisi / Haluk’un Defteri pdf – Yandex indir

Prof. Dr. Haluk Dursun’un güncesinden gençlere seslendiği yazılarının derlendiği bu kitap, kendisinin hayat bilgisi dersleri niteliğindeki tavsiyelerini farklı hikayeler ve olaylar üzerinden bir araya getiriyor.
Haluk Hoca bu kitapta bir ağabey kimliği ile, hayatın her alanında yararlanılabilecek önerilerini, eğlenceli ve kendine has üslubuyla paylaşıyor.
“Kısacası gençler, sıradan ve sürüden olmayın. Başkaları sizi gütmesin, yönlendirmesin, dolduruşa getirmesin. Siz onlara ehil iseler, adil iseler danışın ama yine de doğru bildiğinizi, içinizden geleni yapın. Kendinizi her sahada yetiştirin. Her öğrendiğinizden şüphe edin. Kendinizi yenileyin. İstikrar ve istikamet üzere olun. Tembihata önem verin ama tam teslimiyetten de, Allah hariç, uzak durun. Hayırlı insan olun. Başkaları sizin elinizden, dilinizden, işinizden emin olsun.
İnsanın hayırlısı, insanlığa hayırlı olandır.”
Haluk Dursun
 

Gençlerle Hayat Bilgisi / Haluk’un Defteri isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. A. Haluk Dursun tarafından yazılmış ve YEDİTEPE YAYINEVİ yayınevinin 13.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Umut Var Oldukça pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Umut Var Oldukça indir, Umut Var Oldukça oku ve Umut Var Oldukça pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gençlerle Hayat Bilgisi / Haluk’un Defteri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.