Gençlere İş Kaf Dağının Ardında… pdf – Yandex indir

tarafından
48
Gençlere İş Kaf Dağının Ardında… pdf – Yandex indir

Değerli okurlar,
 
Hayat uzun görünse de çok hızlı geçmektedir.
Bu nedenle her şey gibi çalışma hayatında da kısa zamanda çok yol almak için ön hazırlıklarınız iyi olmalıdır. Bu da; aldığınız eğitimin yanında,  hazır tecrübelerden istifade ederek olabilir. Tecrübe hem pahalıdır, hem zaman ister. 60 yıldır,  gerek maaşlı, gerek kendi işini kurmuş çalışan bir insan olarak; çalışma hayatında edindiğim tecrübeleri özellikle gençlere aktarmaya çalıştım.
Bahsedilen konular kişiye ve işyerine bağlı olarak değişiklik gösterecek konular olmayıp, genel iş hayatı konularıdır. Çalışan veya iş arayan gençlere yardımcı olacağını düşünüyorum. Ancak esas olan gençlerimizin faydalanmasıdır. Bal arısının her çiçekten aldığı besin gibi, gençlerimizin de kendinden önce bu yollardan geçmiş insanları dinleyerek ve kitapları okuyarak, kendine uygun kuralları benimseyerek hedeflerine başarı ile ulaşacaklarını tahmin ediyorum. İş hayatlarında başarılar diliyorum.
ERGÜN Ö. BÜYÜKÖNDER
 

Gençlere İş Kaf Dağının Ardında… isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Ergün Ö. Büyükönder tarafından yazılmış ve TUNÇ YAYINCILIK yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Değişim Programları Neden Değişim Yaratmaz? pdf - Yandex indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gençlere İş Kaf Dağının Ardında… pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.