Gençler İnançtan Soruyor pdf – Yandex indir

tarafından
6
Gençler İnançtan Soruyor pdf – Yandex indir

Gençlik, her ne kadar insan hayatının baharı olsa da kimi zaman en problemli en kritik dönemi de olabilmektedir. İnsan, geleceğini bu dönemde inşa eder ya da yanlış bir yol izleyerek bu dönemde rotasını kaybeder.
 
Yaşadığımız dijital çağda, sayısız mecradan filtresiz bir bilgi akışına maruz kalmaktayız. Bu bilgiler arasında faydalı olanlar olduğu gibi, gençlerimizin zihin, gönül ve inanç dünyalarını bozmaya dönük zararlı bilgiler de bulunmaktadır. Doğru dinî bilgi konusunda gençlere rehberlik yapılmadığı takdirde, inanç dünyalarında tamiri zor yıkımlar meydana gelmektedir.
 
Gençlik, geleceğimizdir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin akıl, ruh, inanç sağlığı ve bilgi birikimi bakımından iyi yetiştirilmeleri gerekir. Bu mütevazı eserde, gençlerimizin inançla ilgili bazı sorularına cevap vermeye çalışacağız.
 

Gençler İnançtan Soruyor isimli 171 sayfadan oluşan kitap ; Ramazan Altıntaş tarafından yazılmış ve DİYANET VAKFI YAYINLARI yayınevinin 18.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan O'nun Ahlakı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde O'nun Ahlakı indir, O'nun Ahlakı oku ve O'nun Ahlakı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gençler İnançtan Soruyor pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.