Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri pdf – Yandex indir

tarafından
35
Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri pdf – Yandex indir

“Bilgi Çağı” olarak nitelendirilen günümüzde, daha çok bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak, onu doğru anlamak, yorumlamak ve etkin kullanmak son derece önem kazanmaya başladı. Özellikle öğrencilerin ders çalışırken okuduklarını anlamaları ve daha çok kitabı daha kısa zamanda okuyarak zamanı en iyi şekilde kullanıp sınavlara hazırlanmaları; başarı seviyesini artan oranlarda etkilemektedir. Bu kitap; anlayarak okuma hızınızı 2-3 kat geliştirmek amacıyla:
• Çeşitli görsellerle
• Uygulamalı egzersizlerle
• Kişisel gelişim öyküleriyle
desteklenmiştir.
Kitabı bitirdikten sonra ulaştığınız başarıya siz bile inanamayacaksınız.
 
 

Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Ahmet Akay Azak tarafından yazılmış ve GÜLHANE YAYINLARI yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Matematik Oynuyorum Oyunla Matematik Öğretimi 5 ve 6. Sınıflar İçin pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Matematik Oynuyorum Oyunla Matematik Öğretimi 5 ve 6. Sınıflar İçin indir, Matematik Oynuyorum Oyunla Matematik Öğretimi 5 ve 6. Sınıflar İçin oku ve Matematik Oynuyorum Oyunla Matematik Öğretimi 5 ve 6. Sınıflar İçin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gençler İçin Hızlı Okuma Teknikleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.