Gelişi Güzel Zamanlar pdf – Yandex indir

tarafından
11
Gelişi Güzel Zamanlar pdf – Yandex indir

Hayat anlamla kaimdir. Okuduğumuz her kitapta, gittiğimiz her şehirde, sığındığımız her dağda o sırrın izini süreriz. Elimizde asa, ayağımızda çarık yeryüzünü dolaşsak, üstelik Nuh nebi kadar yaşasak bu seyahat yine de bitmez. Yolumuzu kâh Himalaya keser kâh Sibirya kâh Nil… Fakat yaşamak; aramaktır, umudu bırakmamaktır. Olan ve bitmeyen onca şeyden sonra dünyada işgal ettiğimiz yerin farkına varmaktır.
 
Bu kitap, gelişigüzel zamanlarda yürümekten yorulanlara umut adlı ülkenin varlığını hatırlatıyor. Güzel zamanların gelişi için çabalayanların hikâyesinden bahsediyor. Bir yolculuğa davet ediyor sizi; ana teması eğitim olan derin düşüncelerin eşlik ettiği içten bir yolculuğa… Fakat bu yolculukta eğilmek yok erişmek var; almak yerine olmak, bilgiden öte bilgelik var. “Başarabiliriz; en azından deneyelim,” diyor.
 
Sizce de denemeye değmez mi?
 

Gelişi Güzel Zamanlar isimli 255 sayfadan oluşan kitap ; M. Tekin Er tarafından yazılmış ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevinin 12.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tükenmez Kalem pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Tükenmez Kalem indir, Tükenmez Kalem oku ve Tükenmez Kalem pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelişi Güzel Zamanlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.