Gelecek Sensin Korkularını Yen ve İstediğin Hayatı İnşa Et pdf – Yandex indir

tarafından
2
Gelecek Sensin  Korkularını Yen ve İstediğin Hayatı İnşa Et pdf – Yandex indir

KORKULAR YERİNE GELECEĞİ SEÇENLER İÇİN…
“Sana geleceğini söyleyemem. Bunu sadece sen yapabilirsin. Bu yüzden geleceğini bildiğini iddia eden insanlara karşı dikkatli olmalısın. Geleceğini sadece sen bilebilirsin. Sana doğru araçları vererek yardımcı olabilirim. Sana sadece kendini görmek istediğin gelecekte hayal etmenin yollarını göstermekle kalmayıp aynı zamanda oraya ulaşmak için gereken pragmatik adımları da belirleyebilirim.”
KORKULARINI YEN VE İSTEDİĞİN HAYATI İNŞA ET!
Dünyanın en önemli fütüristlerinden Brian David Johnson tarafından açık yüreklilikle kaleme alınan ve gelecek yaratımının püf noktalarını, sırlarını, ipuçlarını cömertçe okurlarına sunmasına aracılık eden Gelecek Sensin yüzyılımızın karabasanı; gelecek korkusuna önemli bir darbe vuruyor.
 
Sizi arzuladığınız geleceğe ulaştıracak Gelecek Sensin’i okumak, uzun zamandır kendiniz için aldığınız en önemli karar olabilir… Bu yalın, sürükleyici kitap içindeki gerçek hikâyelerle, dönüm noktalarıyla geleceğin korkulacak bir öcü olmadığını, geleceğiniz üzerinde sadece ama sadece kendinizin söz hakkı bulunduğunu ve onu yalnız sizin istediğiniz gibi şekillendirebileceğinizi anlamanızı sağlayacak.
 
İSTEDİĞİNİZ GELECEĞİN KAPISI TAM KARŞINIZDA, O KAPIDAN GEÇMEYE HAZIR MISINIZ?
Brian David Johnson Arizona Eyalet Üniversitesi’nin Toplumda İnovasyonun Geleceği Okulu’nda uygulama profesörü ve büyümeye odaklanan vizyoner bir inovasyon şirketi olan Frost & Sullivan’da fütürist ve araştırma görevlisidir.  Ayrıca geleceklerini hayal etmelerine yardımcı olmak için hükümetler, ordular, ticaret örgütleri ve yeni girişimcilerle çalışıyor. 30’dan fazla patenti bulunuyor ve bir dizi kurgu ve kurgu dışı kitabın yazarıdır. Yazıları The Wall Street Journal ve Slate’den IEEE Computer and Success Farming gibi çeşitli yayınlarda yer aldı. Onu çoğu zaman Bloomberg TV, PBS, Fox News ve Discovery Channel’da görmeniz mümkün. İki uzun metrajlı film yönetti, ayrıca hem bir illüstratör hem de ressam.
 

Gelecek Sensin
Korkularını Yen ve İstediğin Hayatı İnşa Et isimli 240 sayfadan oluşan kitap ; Brian David Johnson tarafından yazılmış ve AYA KİTAP yayınevinin 25.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Gelecek Sensin Korkularını Yen ve İstediğin Hayatı İnşa Et pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.