Geleceği Anlamak İçin Yakın Tarih Dersleri pdf

tarafından
230
Geleceği Anlamak İçin Yakın Tarih Dersleri pdf

Günümüzde cereyan eden birçok mesele geçen asırda da hemen hemen aynı şekilde yaşanmıştı. Başta devlet adamlarımız olmak üzere okuma-yazma bilen her Türk’ün imparatorluğun 19. yüzyıl ve 20. yüzyılın başındaki dağılma sürecini, ayakta kalabilmek için yaptığımız mücadeleyi, izlediğimiz yanlış siyasetler ve yaptığımız hatalar ile o dönemde Avrupa’nın bize karşı izlediği siyaseti bütün teferruatıyla okuması gerekir.
Bu kitapta Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminde yaşanan ve günümüzde de yansımaları olan ilginç hadiseleri okuyacaksınız.
 

Geleceği Anlamak İçin Yakın Tarih Dersleri isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; Erhan Afyoncu tarafından yazılmış ve YEDİTEPE YAYINEVİ yayınevinin 03.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Du Loir Seyahatnamesi IV. Murad Döneminde Bir Fransız Seyyahın Maceraları pdf başlıklı makalemizde Du Loir Seyahatnamesi IV. Murad Döneminde Bir Fransız Seyyahın Maceraları indir, Du Loir Seyahatnamesi IV. Murad Döneminde Bir Fransız Seyyahın Maceraları oku ve Du Loir Seyahatnamesi IV. Murad Döneminde Bir Fransız Seyyahın Maceraları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geleceği Anlamak İçin Yakın Tarih Dersleri pdf Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.