Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer pdf – Yandex indir

tarafından
4
Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer pdf – Yandex indir

1949 yılında Nevşehir’in Kozaklı ilçesi, İmran köyünde doğan Dr. Doğan Birgül’ün çocukluk ve gençlik yılları İmran köyü, Kozaklı, Boğazlıyan ve Nevşehir’de geçti. İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi ve ihtisasını dahiliye bölümünde tamamlayarak İstanbul’da serbest doktorluk yapmaya başladı. Bu gün İstanbul’un en büyük hastanelerinden birininsahibi.
 
Son derece başarılı bir doktor ve başarılı bir işadamı.
 
Dr. Doğan Birgül, geçmişten bu günlere gelinceye kadar yaşadıklarını ve gördüklerini bu kitapta topladı.
Orta Anadolu’da yokluk ve yoksulluğun hüküm sürdüğü bir dönemde dünyaya gözlerini açan Dr. Doğan Birgül’ün o günlerden bu günlere uzanan zorlu yolculuğunun hikayesi, inanıyorum ki bir çoğumuzun hayatına dokunacak, geleceğine ışık tutacaktır.
 
Bu kitap bir anı kitabı olmanın yanı sıra aynı zamanda  tarihe de tanıklık eden, unutulmaya yüz tutmuş Anadolu kültürünü bu günlere taşıyan önemli bir eserdir.
 

Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Doğan Birgül tarafından yazılmış ve BİZİM KİTAPLAR YAYINEVİ yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Alanya Türbeleri ve Yatırları pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Alanya Türbeleri ve Yatırları indir, Alanya Türbeleri ve Yatırları oku ve Alanya Türbeleri ve Yatırları pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmiş Zaman Olur Ki Hayali Cihan Değer pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.