Geçmiş Yılların Menkıbesi pdf – Yandex indir

tarafından
31
Geçmiş Yılların Menkıbesi pdf – Yandex indir

Rahip Nestor tarafından  derlenen ve Rusya tarihinin ilk yazılı kaynağı olarak kabul gören bu kronik, içerisinde Slavların dünya tasavvurlarına, tarz-ı hayatlarına ve ictimai yapılarına dair önemli bilgiler barındırmaktadır. Rusya topraklarının yazı ile buluşmasının kökeninde Hristiyanlık  yattığı için, Hristiyan dünya tasavvuru handiyse eserin tamamında belirleyici bir etkendir.  Bundan mütevellit, tercümeyi okuyacak olan okuyucu, bu metnin hem bir kronik hem de  içinde azizlerin yaşantılarının ve İncil’in anlatıldığı bir hikâye olduğunu unutmamalıdır.
 

Geçmiş Yılların Menkıbesi isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve POST YAYINEVİ yayınevinin 23.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Bilimler Çerçevesinde Bağımsızlık ve Yeniden Kuruluş pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sosyal Bilimler Çerçevesinde Bağımsızlık ve Yeniden Kuruluş indir, Sosyal Bilimler Çerçevesinde Bağımsızlık ve Yeniden Kuruluş oku ve Sosyal Bilimler Çerçevesinde Bağımsızlık ve Yeniden Kuruluş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Geçmiş Yılların Menkıbesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.