Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf – Yandex indir

tarafından
9
Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf – Yandex indir

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı, Banoffi Turtası kadar kolay Hogwarts tarzı yemekleri içeriyor. Yapılışı oldukça basit ve adım adım açıklanan 150’den fazla tarif, ipucu ve tekniğin yanı sıra, bunları “Harry Potter” serisinin hangi bölümlerinde bulabileceğinize dair rehber görevi de görüyor. Yani en sevdiğiniz hikâyelerin sayfalarında bahsi geçen mükemmel Potter yemeklerini bu kitap sayesinde siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
Bir tutam büyüyle ve bir parça yaratıcılıkla, sıradan yemekleri sihirli başyapıtlara dönüştürerek olağanüstü başlangıç yemekleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve içecekler hazırlayabilir, Bayan Weasley’yi bile gururlandırabilirsiniz!
 

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Dinah Bucholz tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 01.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Esnaf (Ciltli) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Esnaf (Ciltli) indir, Esnaf (Ciltli) oku ve Esnaf (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gayriresmi Harry Potter Yemek Kitabı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.