Gargantis pdf – Yandex indir

tarafından
9
Gargantis  pdf – Yandex indir

Tuhaf Deniz Kasabası’nın üzerinde patlamaya hazır fırtına bulutları dolaşıyor. Balıkçıların söylediğine göre buna sebep olan şey efsanevi bir canavar. Ve bilirsiniz ki efsanelerin, yeniden hayat bulmak gibi bir alışkanlığı var.
Biri, bu ürkütücü sahil kasabasının altındaki sulu mağaralarda uyuyan antik Gargantis’i uyandırıyor. Görünüşe göre Gargantis bir şeyin peşinde: Su altı sığınağından çalınan bir hazine. Belki de bu hazine Büyük Nautilus Oteli’nin Kayıp Eşya Sorumlusu Herbert Limon’un gözetimindedir. Cesur Violet ve sadık dostu Herbert, Gargantis’in ne istediğini ve hazinesini kimin çaldığını bulmak için elinden geleni yapacak. Fakat gizemli karakterlerle dolu bir kasabada suçlu, yoldan geçen herhangi biri olabilir!
İki maceraperestin, suların hiç durulmadığı Tuhaf Deniz Kasabası’nda başlayan, denizin soğuk ve karanlık derinliklerinden geçen olağanüstü macerası devam ediyor!
 

Gargantis isimli 368 sayfadan oluşan kitap ; Thomas Taylor tarafından yazılmış ve TİMAŞ GENÇ yayınevinin 02.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Felek Beni Okyanustan Aşırdı pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Felek Beni Okyanustan Aşırdı indir, Felek Beni Okyanustan Aşırdı oku ve Felek Beni Okyanustan Aşırdı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gargantis pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.