Galata Ejderhası pdf – Yandex indir

tarafından
4
Galata Ejderhası pdf – Yandex indir

Bir sabah Galata Kulesi’ne dev bir buz ejderhası kondu! Sisler içinde açılıp kapanan mavi kanatları, ölümcül bir fırtına başlattı. Galata artık bir elmas kulesiydi. Boğaz donmuş, evler kar altında kalmıştı. Tüm şehir, ejderhanın korkunç kükreyişleri ve gölgesi altında soğuk, açlık ve salgınla boğuşuyordu.

Küçük, cesur bir kız ve kedisi dışında herkes ejderhanın ölümcül nefesinden kaçıyordu. Ela ve muzır kedisi Limon, buz ejderhasından korkmuyorlardı. Çünkü ateşten bile daha sıcak bir kalpleri vardı. Şehir için son umut ışığıydılar. Gizemli arkadaşları ile dev ejderhaya meydan okudular.

Ela, onu gördüğünde zihninde çok eski bir ses duydu. Buz ejderhasının sırrı neydi? Adalıların söylediği gibi dünyada gerçekten sihir var mıydı? Ela ve arkadaşları, dev ejderhayı durdurabilecek mi?

Galata Ejderhası, buzlu sulardan erguvan bulutların üstüne, gizemli yeraltı tünellerinden Galata Canavarı Bıçakçı Petri’ye; sihirli mantarlardan, konuşan hayvanlara; büyülü bir kış masalı…

Ela ve dostlarına katılın, sevgi, cesaret, empati ve umut üstüne kurulu; macera dolu fantastik bir dünyaya girin.
 

Galata Ejderhası isimli 52 sayfadan oluşan kitap ; Bilge Ozan Kıran tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü indir, Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü oku ve Aslında O Ölmedi Modernliğin Ölüme Yansıyan Yüzü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Galata Ejderhası pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.