Gaddar Öyküler pdf – Yandex indir

tarafından
9
Gaddar Öyküler pdf – Yandex indir

“Kalbime bıçak soktuktan sonra bir de teşekkür mü bekliyorsun?”
 İngiliz yazar Edith Nesbit’in zamanında çeşitli dergilerde yayımlandıktan sonra 1893’te Gaddar Öyküler başlığı altında bir araya getirilen korku öyküleri, hem yazarın kariyeri hem de yazıldıkları dönem bağlamında büyük önem taşıyor. Genellikle çocuklara yönelik eserler kaleme almasıyla bilinen Nesbit’in çok farklı ve yaratıcı bir yönünü sergileyen bu yedi öykü, korku edebiyatının yeniden canlandığı 1890’ların önemli eserleri arasında yer alıyor. Tekinsiz portrelerin, ölümden dönenlerin, mantıkla açıklanamayan, hayal mi gerçek mi sorusunu sorduran vakaların anlatıldığı bu esrarengiz öykülerde Nesbit, gotik edebiyattan aldığı mirası ustaca kullanıyor.
 
“Edith Nesbit, hayalet öyküsü tutkunlarına göre türün en saygın temsilcilerindendir.”
DAVID STUART DAVIES
 

Gaddar Öyküler isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Edith Nesbit tarafından yazılmış ve ÇINAR YAYINLARI yayınevinin 15.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gelişi Güzel Zamanlar pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Gelişi Güzel Zamanlar indir, Gelişi Güzel Zamanlar oku ve Gelişi Güzel Zamanlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Gaddar Öyküler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.