Fuzûlî Twitler pdf – Yandex indir

tarafından
3
Fuzûlî Twitler pdf – Yandex indir

Sosyal medya gönderilerinden de kitap mı olurmuş diye mi düşünüyorsunuz? O halde bu kitabın önsözünü okumadan içeriğini okumaya geçmemenizi tavsiye ediyorum.

Binbir emekle bilgiler elde edilip bunu birkaç cümleyle özetlemeye çalıştığımız sözler bu şekilde kaybolup gitmesin diye bunları kitaplaştırmanın gerekebileceğini düşündüm. Kısmet olur da bunun sonrasında yıllardır tasarladığım kitaplardan hiç değilse birini daha geniş açıklamalarla tamamlayıp yayınlayabilirsem, yıllardır yazdığım tivitlerin ve notların önemli kısmının yıllar sonra yazılmayı bekleyen kitaplardan alıntılar olduğunu göreceksiniz.

Yazdıklarımın bazılarına ya da birçoğuna katılmıyor olabilirsiniz. Zaten kim kimin her fikrine katılıyor ki? Fakat bir cümleyle özetlediğim bir konuyu söylediğimde itiraz edenlerin çok kez açıkladığım zaman hak verdiklerini, haklısın dediklerini, ikna olduklarını gördüm.

Söylediklerimin ve bundan sonra söyleyeceklerimin daha önce hiç söylenmemiş şeyler olup olmadığını tetkik etmek isteyenler bloglarımda yazdığım yazılara bakabilirler.

Burada yazılanların bir kısmına hatta çoğuna bile katılmayanlar olabilir. Bunu çok fazla önemsemeyin. Bir kıymetli söz, yerine göre nice sandık dolusu altına bedeldir. Bu kitapta geçen sözlerden tek bir tanesi bile hayat yolunuzda yönünüzü tayin etmeye yarayacak olsa, bu bundan kazanç elde ettiğinizi gösterir. Burada bir kitaba verilen iki üç kuruşun sözü bile edilmez. Zamanımızda çok satan öyle romanlar var ki kitabın tamamını toplasan tek bir kıymetli söz etmez.
 

Fuzûlî Twitler isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Cerrah Güner Fuzuli tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 15.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Fuzûlî Twitler pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.