Futbolun Devrimci Antrenörleri pdf – Yandex indir

tarafından
2
Futbolun Devrimci Antrenörleri pdf – Yandex indir

Futbol tarihine damgasını vuran ünlü antrenörler Gusztáv Sebes, Helenio Herrera, Rinus Michels, Valeri Lobanovski, Arrigo Sacchi, Johan Cruyff ve Pep Guardiola takımlarını zirveye taşıdılar ve genç yeteneklere nesiller boyu örnek oldular. Devrim niteliğindeki yöntemleri sayesinde futbol oyununun teknik ve taktik yapısını değiştirdiler. 
Elinizdeki kitap, işte böylesi evrim yaratan uygulamaları ve yenilikleri üzerinden futbolu bambaşka mertebelere taşıyan antrenörleri anlatıyor. Bir bağlam ve silsile içerisinde neyin “devrim” olduğunu da “devrimlerin nelere kâdir olduğu” sorusu kadar tartışıyor. Tarihsel yolculuğu güncel mukayeseler ve örneklerle birleştirip literatüre eşsiz bir katkıda bulunuyor.
Futbolun tarihindeki bu parlak beyinlerin yöntemlerini çözümleyerek spor dünyasında nasıl bir iz bıraktıklarını başka hiçbir yerde bulamayacağınız hikâye ve anekdotlarla açıklayan Futbolun Devrimci Antrenörleri, futbolun sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir strateji ve yenilik arenası olduğunu da kanıtlıyor.
 
 

Futbolun Devrimci Antrenörleri isimli 376 sayfadan oluşan kitap ; Julien Momont tarafından yazılmış ve PROFİL KİTAP yayınevinin 11.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Futbolun Devrimci Antrenörleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.