Fransız Devrimi (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

tarafından
5
Fransız Devrimi (Karton Kapak) pdf – Yandex indir

Tüm dünyada halkların kaderini belirleyen tarihin bu en istisnai beş yılına kuş uçuşu bir bakış atmaya hazır mısınız?
Elinizdeki kitapta sadece Robespierre’leri, Danton’ları, kafasını giyotine uzatmış mağrur bir kralı ya da genç ve muhteris bir Napolyon Bonapart’ı bulmayacaksınız. Karşınıza, kapitalist ekonominin yarattığı taleplere cevap veremeyen müflis bir krallık, her yerde hain aranan bir cinnet ortamı, doğrudan yönetimin tüm kusurlarını sergileyen bir anarşi, vahyin yerini alırken dinleşmekten geri durmayan laik bir ideoloji, bu ideolojinin elinde inim inim inleyen bir ruhban kesimi, dünün veziri bugünün rezili politikacılar ve kendisini sürekli yeniden tanımlayan bir devrimci ruh çıkacak.
Emrah Safa Gürkan
 

Fransız Devrimi (Karton Kapak) isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Emrah Safa Gürkan tarafından yazılmış ve MABBELS & TERAS yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tarih Felsefesi Perspektifinden Kıssalarda Tarihsel Bilinçlilik pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Tarih Felsefesi Perspektifinden Kıssalarda Tarihsel Bilinçlilik indir, Tarih Felsefesi Perspektifinden Kıssalarda Tarihsel Bilinçlilik oku ve Tarih Felsefesi Perspektifinden Kıssalarda Tarihsel Bilinçlilik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fransız Devrimi (Karton Kapak) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.