Flaş Haber! pdf – Yandex indir

tarafından
10
Flaş Haber! pdf – Yandex indir

Megalopolitan Basın Şirketi’nin patronu ve Garabet gazetesinin sahibi Lord Copper her zaman parlak muhabirleri bulmaktaki sezgisel yeteneğine güvenmiştir. Tabii durum böyle olsa da nadiren, belki de bir anlık bir zaafIa bazı şeyleri karıştırabilir. Bir yemek davetinde Mrs. Algernon Stitch’ten aldığı tüyo sonrası, Afrika devleti İşmaelya’daki “çok ümit vaat eden ve dünya sahnesinde yaşananların küçük bir temsili olduğunu” düşündüğü savaşa göndereceği doğru muhabiri bulduğundan emindir. Ancak Garabet’teki “Yeşil Yerler” köşesinin yazarı sönük William Boot’un becerikli bir yazarla karıştırılması işlerin gidişatını değiştirecek bir hata olabilir.
 
Gündemin kişisel hayatlarımıza bir şekilde sızdığı ve haberlerden kaçamadığımız günümüzde “haberlerin sıkıcı olduğu bir gerçekliğe kaçabilmeyi mümkün olarak” gösterebilen ve Evelyn Waugh’un en parlak komedilerinden biri olan Scoop, Emrah Serdan’ın çevirisi ve sonsözüyle ilk kez Türkçe’de.
 

Flaş Haber! isimli 268 sayfadan oluşan kitap ; Evelyn Waugh tarafından yazılmış ve YEDİ yayınevinin 03.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Kitap Kırk Hitap pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Bir Kitap Kırk Hitap indir, Bir Kitap Kırk Hitap oku ve Bir Kitap Kırk Hitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Flaş Haber! pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.