Filmlerden Daha Güzel (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
27
Filmlerden Daha Güzel (Ciltli) pdf – Yandex indir

Lynn Painter’ın çıkış kitabı “Filmlerden Daha Güzel”de, romantik komedi filmlerine takıntılı bir genç kızın, hayalinde büyüttüğü aşkın peşinden koşmasının ve daima yanında olan birine âşık olmasının samimi ve eğlenceli hikâyesine tanık olacaksınız.
 
“Ben, bir oğlanın önünde durmuş, beni sevmesini isteyen bir kızım sadece.” —Aşk Engel Tanımaz
 
Liz Buxbaum, hayatı boyunca aşka inanan biri olmuştur. Aşk hayatında, umduğu heyecana sahip olamasa bile çocukluğundan beri iç içe olduğu romantik komedi filmleri sayesinde, bir gün O’nu bulacağını biliyordur. Bulmak zorundadır. Bu yüzden, çocukluk aşkı Michael Young, hayatına tekrar girince Liz’in bütün umutları yeşerir ve aklında kırk tilki dolaşmaya başlar. Böylece Liz, çocukluğundan beri en büyük düşmanı olan ve onu rezil etmeyi görev edinmiş Wesley Bennett ile aşk uğruna işbirliği yapmak zorunda kalır. Ama aşk her şeye değerdir, değil mi?
 
Liz, bir yandan Wes’le planlar yapıp adım adım Michael’a yaklaşmaya çalışırken öte yandan sürekli Wes’le takılmaya başlar. Bu durum, insanların dikkatini çekmeye başlayınca işlerin sarpa sarması kaçınılmaz bir hâl alır ve Liz, kendini hiç ummadığı bir yerde bulur.
 
Zaten söz konusu aşk olunca her şeyin planlandığı gibi gittiği nerede görülmüştür ki?
 

Filmlerden Daha Güzel (Ciltli) isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Lynn Painter tarafından yazılmış ve ARTEMİS YAYINLARI yayınevinin 15.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sidonya / Mars’a Yolculuk: Yeni Dünya pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Sidonya / Mars’a Yolculuk: Yeni Dünya indir, Sidonya / Mars’a Yolculuk: Yeni Dünya oku ve Sidonya / Mars’a Yolculuk: Yeni Dünya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Filmlerden Daha Güzel (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.