Farkına Varanlar pdf – Yandex indir

tarafından
3
Farkına Varanlar pdf – Yandex indir

Yelda Türkoğlu bu romanıyla, bizim hep hayal ettiğimiz ama hiçbir zaman yapamadığımız/yaşayamadığımız bir dünyaya gönderiyor. Burası kentlerde yaşayan, modern insan diye tabir ettiğimiz insanlardan oluşan bir köy. Gerçek Yaşam Köyü. Kent hayatının keşmekeşliğinden, samimiyetsizliğinden, hızından ve mutsuz insan yığınlarından kurtulmak, doğa ile iç içe, huzurlu, kaliteli, bir yaşam kurmak isteyenlerin oluşturduğu yeni bir yaşam tarzı. Mutluluk arayışının son bulduğu yer.
İnsan değişti mi, özüne döndü mü tüm dünya değişir. Ruhlar huzur bulur, mutluluk arayışı nihayete erer. Bu insan eliyle kirletilmiş doğa bile kendine gelir. Yeter ki biz önce kendimize bakalım, kendimizi görelim ama bir kişi değil, hepimiz, dünyadaki herkes. Yanlışlarımızı görelim ve bu yanlışları düzeltmek için neler yapabileceğimize bakalım. İşte, Gerçek Yaşam Köyü, bunu gerçekleştirebilen insanlar tarafından kurulmuştur. Nasıl mı?…
 

Farkına Varanlar isimli 113 sayfadan oluşan kitap ; Yelda Türkoğlu tarafından yazılmış ve MYRİNA YAYINLARI yayınevinin 08.02.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

Farkına Varanlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.