Fareler ve İnsanlar pdf – Yandex indir

tarafından
27
Fareler ve İnsanlar pdf – Yandex indir

Fareler ve İnsanlar, birbirine zıt karakterdeki iki mevsimlik tarım işçisinin, zeki George Milton ve onun güçlü kuvvetli ama akli dengesi bozuk yoldaşı Lennie Small’un öyküsünü anlatır. Küçük bir toprak satın alıp insanca bir hayat yaşamanın hayalini kuran bu ikilinin öyküsünde dostluk ve dayanışma duygusu önemli bir yer tutar. Steinbeck insanın insanla ilişkisini anlatmakla kalmaz insanın doğayla ve toplumla kurduğu ilişkileri de konu eder bu destansı romanında. Kitabın ismine ilham veren Robert Burns şiirindeki gibi; “En iyi planları farelerin ve insanların / Sıkça ters gider…”
 

Fareler ve İnsanlar isimli 111 sayfadan oluşan kitap ; John Steinbeck tarafından yazılmış ve SEL YAYINCILIK yayınevinin 26.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Aramızdan Hayat Geçti / Toplu Şiirler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Aramızdan Hayat Geçti / Toplu Şiirler indir, Aramızdan Hayat Geçti / Toplu Şiirler oku ve Aramızdan Hayat Geçti / Toplu Şiirler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fareler ve İnsanlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.