Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) pdf – Yandex indir

tarafından
8
Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) pdf – Yandex indir

SÜPERSTAR YAZAR JONATHAN HICKMAN MARVELIN İLK AİLESİNİ YENİDEN TANIMLIYOR!
 
Bay Fantastik’in keşiflerin geleceğini kendi eline almasıyla zaman, uzay ve gerçekliği kapsayan büyük çapta ve destansı bir macera başlıyor! Fantastik Dörtlü, Dört Şehrin Savaşını verirken ve Görünmez Kadın Namor ve uzun süredir kayıp Eski Atlantis kabilesi arasında arabuluculuk yaparken, Bay Fantastik her şeyin çözümünü bulmada kendisine yardımcı olması için genç dahilerden oluşan bir grup kuruyor. Ama Nathaniel Richards döndüğünde, Galactus açlık çektiğinde ve yeni bir İmha Dalgası Negatif Bölge’den işgal için hazırlandığında bir anda felaket gerçekleşiyor ve Fantastik Dörtlü’den biri hayatını kaybediyor! Geri kalan yas içindeki üyeler takımı dağıtmaya karar verse de dağılan takımın küllerinden Gelecek Vakfı doğuyor! Başrollerde ayrıca: Örümcek Adam, Doktor Doom, Namor ve Inhumans!
 

Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) isimli 433 sayfadan oluşan kitap ; Jonathan Hickman tarafından yazılmış ve ARKABAHÇE YAYINCILIK yayınevinin 11.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Saatçi İbrahim Efendi Tarihi pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Saatçi İbrahim Efendi Tarihi indir, Saatçi İbrahim Efendi Tarihi oku ve Saatçi İbrahim Efendi Tarihi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Fantastik Dörtlü Cilt 2 (Kuşe) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.