Faizsiz Bankacılıkta Likidite Yönetimi pdf – Yandex indir

tarafından
12
Faizsiz Bankacılıkta Likidite Yönetimi pdf – Yandex indir

Kitap, faizsiz finans alanında likidite yönetimi ile likidite yönetim araç ve sertifikalarına odaklanan bir araştırma kitabı olup, dünya çapında faizsiz bankaların kullandıkları ürünler için yapılan detaylı araştırmanın bir sonucudur. Kitap, faizsiz finans alanında dünya çapındaki likidite yönetim araç ve sertifikalarını bir araya getiren ilk Türkçe kitap olma özelliği taşımaktadır.
 
Kitapta hem konvansiyonel hem de faizsiz bankacılıkta riskler, likidite riski ve likidite yönetimi konuları detaylı olarak anlatılmıştır. Özellikle kitap içerisinde en geniş bölüm, faizsiz bankaların likidite yönetiminde kullandıkları araç ve sertifikalara ayrılmıştır. Bu bölümün hazırlanması için dünya üzerinde pek çok ülkenin faizsiz likidite yönetim araç ve sertifikaları araştırılmış ve detaylı olarak anlatılmıştır. Bunun için Asya’da Türkiye, İran, Pakistan, Bangladeş, Güneydoğu Asya’da Malezya, Endonezya, Körfez Bölgesi’nde Bahreyn, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Afrika’da Nijerya ve Sudan’a ait faizsiz likidite yönetim araç ve sertifikaları incelenmiştir.
 

Faizsiz Bankacılıkta Likidite Yönetimi isimli 198 sayfadan oluşan kitap ; Fatih Kazancı tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 28.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası Ticarette Güncel Gelişmeler pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Uluslararası Ticarette Güncel Gelişmeler indir, Uluslararası Ticarette Güncel Gelişmeler oku ve Uluslararası Ticarette Güncel Gelişmeler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Faizsiz Bankacılıkta Likidite Yönetimi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.