“Evet” Dedirtme Sanatı: Ödün Vermeden Anlaşmaya Varmak pdf – Yandex indir

tarafından
9
“Evet” Dedirtme Sanatı: Ödün Vermeden Anlaşmaya Varmak pdf – Yandex indir

Başarılı müzakerenin sırrını öğrenin!
 
Yaklaşık 30 yıl önce ilk kez yayımlandığından bu yana “Evet” Dedirtme Sanatı, milyonlarca insanın müzakere etmenin daha iyi bir yolunu öğrenmesine yardımcı oldu. Modern çağın başlıca iş metinlerinden biri olan bu kitap, müzakere ve çatışma çözümünün tüm düzeyleriyle ilgilenen Harvard Müzakere Projesi’nin çalışmalarına dayanıyor.
 
“Evet” Dedirtme Sanatı, her türlü çatışmada karşılıklı olarak kabul edilebilir anlaşmalara varmak için adım adım aktardığı stratejiyle, okurlara kişisel ve mesleki anlaşmazlıkları öfkelenmeden ya da alınmadan müzakere edebilmeleri için yalın, evrensel olarak uygulanabilir, objektif kriterler kullanan bir yöntem sunuyor.
 
“Bu şimdiye kadar müzakere hakkında okuduğum en iyi şey. Bu, dostlarını, malını ve gelirini elinde tutmak isteyen kişi için de, barışı korumak isteyen devlet görevlisi için de aynı derecede geçerli.”
—John Kenneth Galbraith
 
“Yazarlar sağduyuya dayalı pek çok gözlem ve tavsiyeyi, kısa ve yalın bir şekilde yazılmış küçük bir kitapta toplamışlar.” Businessweek
 

“Evet” Dedirtme Sanatı: Ödün Vermeden Anlaşmaya Varmak isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; William Ury tarafından yazılmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 18.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır.

“Evet” Dedirtme Sanatı: Ödün Vermeden Anlaşmaya Varmak pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.