Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf – Yandex indir

tarafından
7
Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf – Yandex indir

Sevgili anne, babalar ve eğitimciler,
Çocuklarımızın Kudüs’ü anlaması için renkli ve dikkat çekici bir içerik hazırladık. Önceliğimiz çocukların Kudüs’ü sevmesidir. Bu sebeple içeriğimizde metin yoğunluğu yerine resimlemelerin ve dikkat çekici ayrıntıların olmasına önem verdik. Yazılı bilgileri çocuklara uygun seviyede oluşturduk. Çocuklar etkinlikleri yaparken yetişkinlerin bilgi aktarımı konusunda destek sağlaması çocuğun hem Kudüs’ü daha iyi anlamasına hem de temeli sağlam bir sevgi bağı kurmasına yardım edecektir.
        
Etkinliklerimiz okul öncesi (3-6) yaş grubu hedeflenerek ve bu yaş grubunun gelişim özelliklerine göre hazırlanmıştır. Daha küçük yaş grubunun (0-3 yaş) etkinlik kitabımızdaki resimlerle hemhal olabileceğini, daha büyük yaş grubunun (6+ yaş) ise hem etkinlikler hem yazılar hem de yetişkinin aktaracağı tarihsel bilgilerle etkileşim yaşayabileceğini söyleyebiliriz. Bu tanışıklık çocukların sosyal duygusal becerilerine olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Eğlenerek Kudüs’ü tanıyan çocuklarla, özgür Kudüs’te buluşmak dileğiyle.
 

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs isimli 24 sayfadan oluşan kitap ; Esra Yurttaş Yılık tarafından yazılmış ve AKSA ÇOCUK yayınevinin 26.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Etkinliklerle Mirasımız Kudüs pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.