Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar pdf – Yandex indir

tarafından
16
Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar pdf – Yandex indir

Yazdığım ve not aldığım ve yeni karşılaştığım sözleri hatırlama yönünden, bu çalışma bana çok yararlı oldu. Hem notlarımın kaybolup gitmesini önledim hem de bana faydası olan diğer okuyuculara da faydalı olur diye düşündüm. Not alıp da sahibi olmayan sözleri, sahibi olup da zikredilmesini sakıncalı düşündüğüm sözleri “KENDİME NOTLAR” olarak yazdım. İsim verdiğim kişilerin de hoşgörüsüne sığındım.
Kitap; üç bölümden oluşuyor; BİRİNCİ BÖLÜM; genel olarak konularına gore, etkili ve güzel olarak değerlendirdiğim sözler, İKİNCİ BÖLÜM; günlük aldığım notlardan oluşan karışık sözler, ÜÇÜNCÜ BÖLÜM; velilerin ve büyük ve âlimlerin sözleridir.

“Sözler, aforizmalar, replikler; karın doyurmuyor.” diyenler elbet olacaktır. Kim bilir? hayallerinizin kapısını açan anahtar, belki de bu sözler arasına gizlenmiştir. Size tavsiyem bu kitabı başucu kitabı yapın ve uyumadan evvel ilgilendiğiniz bölümden; rasgele bir sayfa açın. Oradaki sözlerin her birinin üstünde kısaca düşünün. Bir veya birkaçı hayatınızda kelebek etkisi yaratabilir
 

Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar isimli 263 sayfadan oluşan kitap ; Ersin Özdil tarafından yazılmış ve SARMAL KİTABEVİ yayınevinin 20.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Minik Traders pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Minik Traders indir, Minik Traders oku ve Minik Traders pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etkileyici ve Güzel Sözler Kendime Notlar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.