Eski Zaman Kadınları Arasında pdf – Yandex indir

tarafından
8
Eski Zaman Kadınları Arasında pdf – Yandex indir

İnsan ruhunun inceliklerine nüfuz eden üslubuyla 20. yüzyıl edebiyatının en önde gelen yazarlarından Nahid Sırrı Örik, Eski Zaman Kadınları Arasında’da, ailesindeki üç kuşak kadınları ve onların hayatına ortak olmuş yakınlarını anlatır. Tarih, roman, hatıra arasında gezinen bu anlatıda Örik; gençlikleri, evlilikleri, ayrılıkları, hayal kırıklıkları, korkuları ve sevinçleriyle kadınlar arasında yıllar boyu aktarılan çok parçalı uzun bir hikâyeyi, içeriden bir bakışla yazıya döker. Eski Zaman Kadınları Arasında, aynı zamanda, 1800’lü yıllardan 1900’lü yılların başlarına kadar hem bir ailenin hem de toplumun dönüşümüne dair, Sevim Burak’ın tabiriyle “Bir hazine! Bir define!”dir. Bu define, titiz bir çalışma ve Selim İleri’nin sunuşuyla okurla buluşuyor.
 

Eski Zaman Kadınları Arasında isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Nahid Sırrı Örik tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 25.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Noktadan Sonra pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Noktadan Sonra indir, Noktadan Sonra oku ve Noktadan Sonra pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eski Zaman Kadınları Arasında pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.