Eşcinselliğin Tedavisi: Onarım Terapisi Vaka Öyküleri pdf – Yandex indir

tarafından
27
Eşcinselliğin Tedavisi: Onarım Terapisi Vaka Öyküleri pdf – Yandex indir

“Dr. Nicolosi, sadeliği, anlaşılabilirliği ve bütünlüğüyle hem uzmanlar hem de herkes için kıymet dolu bir eser ortaya koydu.”
Toby Bieber, Ph.D.
 
“Bu kitap eşcinsel bireylerle tedavi çalışması sürdüren herkesin okuma listesinde olmalı (eşcinsel terapistler dahil). Öyle ki umutsuzluğa gark olmuş birçok eşcinsel birey için umut vaat ediyor. Eşcinselliğin bazı dinamikleri ve tedavisi konusunda etkili yöntemlerden haberdar olanları okunabilir, heyecanla sayfadan sayfaya taşıyan bir yöntemle aydınlatıyor.”
Charles W. Socarides, M.D.
Klinik Psikiyatri Profesörü
Albert Einstein College of Medicine
 
“Bu farkındalık dolu ve okuması kolay kitap, psikoterapistlere ve danışanlara yardımcı olacaktır.”
Arno Karlen, Ph.D.
Sexuality and Homosexuality: A New View yazarı
 
“Tedavi edilebilir klinik durumlar alanında eşcinselliği görmek isteyenler için önemli bir destek. Eşcinselliğin psikanalitik açıdan anlaşılması ve terapisi konusunda destekleyici bu eser, bu klinik durumun nedenselliğine dair seksen yılı aşkın araştırmalara dayanıyor… Eşcinsellikten kurtulmak isteyen binlerce erkeğe umut aşılıyor. Eşcinsellik konusunu tartışan taraflar için gereken diyaloğu güçlendiriyor.”
Benjamin Kaufman, M.D.
Klinik Psikiyatri Profesörü
University of California School of Medicine
 

Eşcinselliğin Tedavisi: Onarım Terapisi Vaka Öyküleri isimli 270 sayfadan oluşan kitap ; Joseph Nicolosi tarafından yazılmış ve AYIK KİTAP yayınevinin 14.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Deneyimsel Oyun Terapisi ile Çocuklara Ulaşmak pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Deneyimsel Oyun Terapisi ile Çocuklara Ulaşmak indir, Deneyimsel Oyun Terapisi ile Çocuklara Ulaşmak oku ve Deneyimsel Oyun Terapisi ile Çocuklara Ulaşmak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eşcinselliğin Tedavisi: Onarım Terapisi Vaka Öyküleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.