Erteleme pdf – Yandex indir

tarafından
3
Erteleme pdf – Yandex indir

Başarılı olmak, büyük hedeflerimize ulaşmak ve gerçek potansiyelimizi keşfetmek hepimizin arzusudur. Ancak bazılarımız bu hedeflere ulaşabilirken bazılarımız yanına bile yaklaşamıyor.

Peki neden?

Bu soru üzerinde uzun yıllar düşündüm ve birçok neden buldum. Fakat bir tanesi hepsinin önüne geçerek açık ara birinci oldu. Bu neden, gerçek potansiyelimizi keşfetmek ve bolluk içinde yaşamak için önümüzdeki en büyük engel olma noktasında olan liderliği asla kaptırmadı.
Bu neden, bugün çağımızın en büyük hastalığı! Adı ise ERTELEME HASTALIĞI!

Erteleme Hastalığı, en basit tanımı ile yapılması gereken işlerin hep son dakikaya bırakıldığı, karar vermenin sürekli ertelendiği bir kısır döngüdür. Bu hastalık; yaratıcılığımızı çürüten, potansiyelimizi gasp eden bir düşmandır. Hayalleri ve finansal özgürlüğümüzü imkansızlaştıran, başarı kavramını yok eden ve stresin efendisi olan bu hastalık; bugün olduğumuz kişi ile olabileceğimiz kişi arasında duran en büyük engeldir. 

Tanıdık geldi mi? Eminim bu satırları okurken bile yapmayı ertelediğiniz, hatta daha az önce ”TAMAM YA SONRA YAPARIM.” dediğiniz birçok şey aklınızdan geçiyor. Belki işiniz ile ilgili önemli bir projeye başlamak, belki spora başlamak, belki aramanız gereken birini aramak, belki yatağınızı toplamak ya da yapmanız gereken başka herhangi bir şeyi hemen şimdi yapmak yerine ertelemeyi seçtiniz.
 
 

Erteleme isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Onur İrtem tarafından yazılmış ve MAHLAS YAYINLARI yayınevinin 15.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Erteleme pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.