Ergenlik ve Ötesi pdf – Yandex indir

tarafından
32
Ergenlik ve Ötesi pdf – Yandex indir

Arada kalmışlıktır ergenlik. Ne çocuk ne yetişkindir insan. Çocukluktan çıkıp yetişkinliğin kıyısına ulaşmıştır ama ne o yetişkinlik kapısından tüm varlığıyla girebilir ne de çocukluğun izlerini tam olarak geride bırakabilir. İşte tam da bu sebeple zaman zaman sorunlar baş gösterir.
 
Türkiye’de psikanalizin kurumsallaşmasını sağlayan psikanalist Talat Parman yıllara yayılan deneyimini, akıcı diliyle harmanlayarak ergenlerin yaşadığı sorunlara eğilmekle kalmıyor, ergenliğin ötesine geçip oradan sesleniyor okura.  Böylece hem çevresindeki ergenleri anlamak isteyenlere hem de kendi yetişkinliğindeki meselelerin çözümünü ergenliğinde bulmaya çalışanlara olağanüstü bir kaynak sunuyor.
 

Ergenlik ve Ötesi isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Talat Parman tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 01.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Depresyon İçin ACT pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Depresyon İçin ACT indir, Depresyon İçin ACT oku ve Depresyon İçin ACT pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ergenlik ve Ötesi pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.