Engelsiz Yaşamlar: Özel Gereksinimli Bireylerde Fiziksel Aktivite ve Spor pdf – Yandex indir

tarafından
9
Engelsiz Yaşamlar: Özel Gereksinimli Bireylerde Fiziksel Aktivite ve Spor pdf – Yandex indir

Bazıları engelli olarak dünyaya gelir, kimileri geçirmiş olduğu kazanın sonucunda engelli olarak yaşamına devam eder. Aslında önemli olan şey zorluklar karşısında yılmamak, mücadeleyi elden bırakmamak ve sınırları ortadan kaldırabilmektir. Söylendiği gibi: “Yapabileceklerinize sınır koyan zihindir.” “İstedikten sonra yapılamayacak hiçbir şey yok” cümlesinin karşılığıdır özel gereksinimli bireyler… Bu bireylerin günbegün artan spor alanındaki başarıları da gurur kaynağıdır. Engelsiz Yaşamlar bu bağlamda kıymetli yazarlarımızın katkıları ışığında özenle oluşturulmuş bir kitap.
 

Engelsiz Yaşamlar: Özel Gereksinimli Bireylerde Fiziksel Aktivite ve Spor isimli 118 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve EFE AKADEMİ YAYINLARI yayınevinin 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları - 2022 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları - 2022 indir, Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları - 2022 oku ve Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları - 2022 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Engelsiz Yaşamlar: Özel Gereksinimli Bireylerde Fiziksel Aktivite ve Spor pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.