Emanetin Kerameti pdf – Yandex indir

Emanetin Kerameti pdf – Yandex indir

“Okuruz, yazarız, çizeriz, her şeyi biz yaparız. Geçmişte ve gelecekte insan eliyle yapılan her şey kuşatıcı olur. Çare de çaresizlik de anlamları başkalaştırmak da insana özgüdür.
Düşünmenin kaynağı insandır ve doğası gereği merak da eder. İnsan yüzyıllar boyu doğaya bir anlam katmak için çok çaba harcamıştır, ama aslında öncelikle yapması gereken kendisini anlamasıdır. Kendisini anlamadan doğanın gerçeğini anlamaya çalışan insan benliğinin dışına çıkar.”

Yazar Meral Kahraman, insanın kendisini anlama mücadelesinin çeşitli evrelerini sorguladığı bu romanın karakterlerine yüklediği rollerle, insanın düşünce dehlizlerinde ilerliyor ve düşüncenin yarattığı ışıkla okurun yolunu aydınlatıyor…
 
 

Emanetin Kerameti isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Meral Kahraman tarafından yazılmış ve BABIALİ KİTAPLIĞI yayınevinin 19.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kültürlerarası Araştırmalar Kültürlerarasılık - Çeviri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Kültürlerarası Araştırmalar Kültürlerarasılık - Çeviri indir, Kültürlerarası Araştırmalar Kültürlerarasılık - Çeviri oku ve Kültürlerarası Araştırmalar Kültürlerarasılık - Çeviri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Emanetin Kerameti pdf – Yandex indir - PDF indir