Ejder Kar Kristali pdf – Yandex indir

tarafından
20
Ejder  Kar Kristali pdf – Yandex indir

Ejder serisinin ikinci kitabı olan “Kar Kristali”  birinci kitabın sütunları üzerinde fantastik bir dünya kuran ve her sayfasıyla yapbozu tamamlayarak ilerleyen bir kitap. Bu kitapta Doktor Ayhan Yıldırım Doğu Fenerleri ekibini ve kendisini bir girdabın içine çekerek olayların kontrolden çıkmasına neden oluyor.
 
Hikâyedeki boşlukları tamamlamaktan aldığınız zevk nedeniyle bir solukta okuyorsunuz ve aksiyonun seviyesi önceki kitaptan daha yüksek. İkinci kitapla artık karakterler de zihnimizde yerlerine oturuyorlar. Mahir’in Ejder’in ya da Dayı’nın duygu dünyalarına kadar girip onların hislerine ortak olabiliyor, siyah ve beyaz tanımlamalarının arasında engin bir gri boşluk olduğunun farkına varıyorsunuz.  Ancak karakterlerle bu tanışıklığın zihninize bir konfor alanı sunacağı zannettiğiniz sayfalarda kitap sizi sürprizlerle şaşırtmayı başarıyor.
 
Dikkatinizi verince aslında genişçe bir daire çizdiğinizi ve her şeyin başladığı yere döndüğünü fark ediyorsunuz. Ve kitabın sonuna geldiğinizde aklınızda hayretli bir cümle kalıyor. “Olamaz, bitti mi?”  Hayır diyor yazar. “Gitme bir yere, daha yeni başlıyoruz…”
 

Ejder Kar Kristali isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Emrah Bilge Merdivan tarafından yazılmış ve MEVSİMLER KİTAP yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hasret Treni pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Hasret Treni indir, Hasret Treni oku ve Hasret Treni pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ejder Kar Kristali pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.