Ejder Doğu Fenerleri pdf – Yandex indir

tarafından
9
Ejder  Doğu Fenerleri pdf – Yandex indir

Ejder isminde olayları alışılmamış yöntemlerle çözen bir kahraman var karşımızda, aykırı bir deha.Ve en az onun kadar ilginç beş kişilik Doğu Fenerleri ekibi.Bir maden ocağında bulunan kesilmiş bir erkek bacağı ile başlayan hikâye büyüyerek ve kök salarak öyle bir hale geliyor ki sizi elinizden tutup istediği yere götürüyor. İtiraz etmiyor ve peşinden gidiyorsunuz. Ta ki sizi orada bırakıp bambaşka bir dünya kurmaya başlayana kadar.  O an pusulanız şaşıyor tahmin gözünüz kararıyor. Bu noktada o koşuyor siz yakalamaya çalışıyorsunuz. Ayak izlerini kaçırsanız kaybolacaksınız sanki.Sayfaları çevirmek için beklemek istemiyorsunuz. Topkapı sarayından kaybolan bir tahttan zamanda seyahat edebilen bir gemiye,  çektikçe çözülerek elinize gelen fantastik bir bilim kurguyla karşı karşıya kalıyorsunuz.
 
Sürükleyici mi diye sorarsanız evet son derece sürükleyici. Ama en çarpıcı yönü bu değil. Kılcallarına kadar bize ait olan dokusu. Herkes tanıdık ve her şey yanı başımızda yaşanıyor sanki…
 

Ejder
Doğu Fenerleri isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Emrah Bilge Merdivan tarafından yazılmış ve MEVSİMLER KİTAP yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Oğuz Müteferrika pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Oğuz Müteferrika indir, Oğuz Müteferrika oku ve Oğuz Müteferrika pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ejder Doğu Fenerleri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.