Eğitim, Öğretim ve Öğretmen / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 5 pdf – Yandex indir

tarafından
10
Eğitim, Öğretim ve Öğretmen / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 5 pdf – Yandex indir

Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri öğrenimin sınırı ne olursa olsun, ilk önce ve her şeyden önce Türkiye’nin bağımsızlığına, kendi benliğine, millî geleneklerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek gereği öğretilmelidir.
Dünyada milletlerarası duruma göre böyle bir mücadelenin gerektirdiği manevi unsurlara sahip olmayan kişilere ve bu nitelikte kişilerden oluşan toplumlara hayat ve bağımsızlık yoktur.
 
Mustafa Kemal Atatürk
 
Atatürk’ü gören, onunla bir arada bulunma şansına eren ve bugün hayatta olan son iki kişiden biri olmam sebebiyle Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük setini sizler için hazırladım.
Keyifli okumalar…
 
Hanri Benazus
 

Eğitim, Öğretim ve Öğretmen / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 5 isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Hanri Benazus tarafından yazılmış ve SÖZCÜ KİTABEVİ yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Avrupa Volkanı Patlamadan pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Avrupa Volkanı Patlamadan indir, Avrupa Volkanı Patlamadan oku ve Avrupa Volkanı Patlamadan pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Eğitim, Öğretim ve Öğretmen / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 5 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.