Ege Yazıları pdf – Yandex indir

Ege Yazıları pdf – Yandex indir

Türk siyasi tarihinin donanımlı ve etkin kişiliklerinin içinde yer alan Sayın Kemal Anadol, “Ege Yazıları” isimli kitabında “Ege’de Son Söz” haber portalı ile Cumhuriyet Gazetesi’nde yazdığı, her biri birbirinden zengin ve ilginç yazılarını topluca okuyucuya sunuyor.
 
Bu yazılar 21. Yüzyıl’ın insanlığa karmaşa, belirsizlik ve umutsuzluk aşıladığı bir konjonktürde; iç siyaset, askeri ve siyasi tarih, sosyoloji, ekonomi, cumhuriyet, demokrasi, hukuk ve dış politika hakkında Türkiye’nin geçmişine, bugününe ve geleceğine ışık tutuyor.
 
Akıcı bir üslup ve analitik yaklaşımla kaleme alınan bu yazılar, yeni yüzyılda yerkürenin her yerinde ortaya çıkan ve 20. Yüzyıl başındaki “proleterya”nın yerini alan “prekarya”nın çok boyutlu düşünce sistematiğine de tarihsel ve güncel katkı sağlıyor.
Cem Gürdeniz
 

Ege Yazıları isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Kemal Anadol tarafından yazılmış ve MEŞE KİTAPLIĞI yayınevinin 17.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Stalin Hayatı ve Eserleri pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Stalin Hayatı ve Eserleri indir, Stalin Hayatı ve Eserleri oku ve Stalin Hayatı ve Eserleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ege Yazıları pdf – Yandex indir - PDF indir