Efsane (Ciltli) pdf – Yandex indir

tarafından
18
Efsane (Ciltli) pdf – Yandex indir

TEHLİKELİ ANLAŞMALAR
BEKLENMEDİK İTTİFAKLAR
GÖMÜLÜ KALMASI GEREKEN SIRLAR
 
Marigold’un Saint’ten kurtulmasıyla mürettebat yeni bir başlangıca yelken açmak üzereydi. Ancak Fable, babasının en büyük düşmanı Zola tarafından kaçırılınca bu özgürlükleri kısa sürecekti. Fable kendi gemisine dönmek istiyorsa, Zola’nın denizlerin en güçlü mücevher tüccarı Holland’la bir anlaşma yapmasına yardımcı olmak zorundaydı.
 
West ona ulaşmak için ellerini kirletmekten çekinmezken, Fable kimsenin kazanamayacağı bir oyunun derinliklerine çekiliyordu. İhanet ve aldatmacaların hüküm sürdüğü bu dünyanın gerçek yüzünü gördüğünde, annesinin sırlarının aslında ne kadar ölümcül olduğunu öğrenecekti.
 
Özgürlük çok güçlü bir yanılsamaydı ancak sevdiklerini kurtarıp evine dönmek istiyorsa, denizin çağrısına kulak vermesi ve her şeyi riske atması gerekecekti.
 
 
“Sınır tanımayan bir hayal gücüyle kurulmuş bir denizcilik dünyası… Fable’ın hayranları bu hikâyenin kapanışına bayılacaklar.”  Kirkus
 
Marigold’un güvertesine Fable’la birlikte atlayanları sonunda tatmin edecek, heyecanlı ve hız kesmeyen bir yolculuk. Bu seri hakkında sevilecek çok şey var. Dur durak bilmeyen temposu her sayfada nefesinizi kesecek.” Culturess
 
“İlk kitabın hayranları, acımasız suçlular ve zorlu maceralarla dolu bu denize özgü dünyadan ayrılmak istemeyecekler. Erdemleri ve tüm kusurlarıyla birbirlerine sadık Fable ve West ile mürettebatı çok özlemişiz.” BCCB
 
“Büyüleyici bir genç yetişkin fantastik serisine nefes kesen bir kapanış.” Young Adults Books Central
 

Efsane (Ciltli) isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Adrienne Young tarafından yazılmış ve YABANCI YAYINLARI yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Harun Reşid / Önderlerimiz 8 pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Harun Reşid / Önderlerimiz 8 indir, Harun Reşid / Önderlerimiz 8 oku ve Harun Reşid / Önderlerimiz 8 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Efsane (Ciltli) pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.