Ebeveynlere Balonlar pdf – Yandex indir

Ebeveynlere Balonlar pdf – Yandex indir

Dr. Nevzat Adil, “Şimdiye kadar edindiğim birikimimi genç ebeveynlerle paylaşarak “mutlu ve özgür” çocuklar yetiştirmelerine katkı sağlamak istedim” diye başlıyor kitabına.

…Çocuklarınıza bilinçli tutum ve tavırlarla yaklaşabilirseniz hem kendinizin hem de çocuklarınızın hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Burada “Her şeyi bırakın, sadece çocuğunuza odaklanın” gibi gerçekçi ve doğru olmayan bir mesaj vermek istemiyorum. Kusursuz ebeveyn olma çabaları beraberinde başka sorunlar getirebilir. Unutmayın, ebeveynlerin de hem kendileri hem de birbirleri için ayrılmış özel zamana ihtiyacı vardır. Bu da ailenin mutluluğunu ve dolayısıyla çocuğun gelişimini olumlu yönde etkileyecektir.
Bir eğitimcinin deneyimlerini, gözlemlerini ve önerilerini bulacaksınız bu kitapta. Her biri yaşanmış örnekler ve yazarın bu konudaki yorumları sizlere yol gösterecek.
Yeni kitabımız Ebeveynlere Balonlar sizlerle…
 
 

Ebeveynlere Balonlar isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Nevzat Adil tarafından yazılmış ve ELMA YAYINEVİ yayınevinin 25.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Ebeveynlere Balonlar pdf – Yandex indir - PDF indir