Düşmüş Sevdalar pdf – Yandex indir

tarafından
4
Düşmüş Sevdalar pdf – Yandex indir

1976 yılının aralık ayının yağmurlu bir perşembesinde yasaklı günlerde Adana’da dünyaya geldim. O zamandan beri yasaklarla aram iyi olmadı benim. Belki de oradan geliyordur içe vurumculuğum. Aslında hep yalnız değildim. Aşkı, dolu dolu yaşamayı severim. Fakat oldum olası israfı sevemedim aşklarımı ve sevgilerimi paylaşırken tasarrufuma hep yalnızlık kaldı benim. Zaten içimdeki çocukta yalnız değil miydi? Her içim yandığında avuntuma koşuyordum. Yıllarca her yaşadığımdan bir yalnızlık biriktirdim. Sonra başka insanların da avuntusunu hissettim. Herkes aşklar üzerine yazarken, gördüm ki dünya kalabalık yalnızlıklar taşıyor kalbinde. Bende yalnızlıklara saldım kalemimi. İçimdeki çocuğun, içinde başka çocukları avutan insanlarla buluşması için yalnızlıkları yazdım.
 

Düşmüş Sevdalar isimli 102 sayfadan oluşan kitap ; Tuna Genç tarafından yazılmış ve AYYILDIZ KİTAP yayınevinin 17.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Cezaevi Güncesi Hapishanede Bir Sabah Türküsü pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Cezaevi Güncesi Hapishanede Bir Sabah Türküsü indir, Cezaevi Güncesi Hapishanede Bir Sabah Türküsü oku ve Cezaevi Güncesi Hapishanede Bir Sabah Türküsü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Düşmüş Sevdalar pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.