Dünya Duy Beni pdf – Yandex indir

tarafından
9
Dünya Duy Beni pdf – Yandex indir

Ofelya Babayeva, Azerbaycan’ın çeşitli devirlerine tanıklık etmiş bir şairdir. O, ömrünün önemli bir bölümünü Sovyet rejimi içinde geçirmiş olsa da millî ruhu asla kaybetmemiş, üstlendiği önemli görevlerin bir gereği olarak milletine büyük bir sadakatle hizmet etmiştir. Eğitimci kimliği ile yeni ve millî düşünceli nesillerin yetişmesine de önemli katkılar sunan şair, ömrünü de ülkesine adamıştır.
Önemli görevler üstlenmiş olsa da edebiyatla ve şiirle bağını hiç koparmayan Ofelya Hanım’ın şiirlerinde, genellikle insana ve millete sevgi, tabiata duyarlılık, hayata bağlılık, yaşama sevinci, bütün vatanın ruhu, vatanının tabi güzellikleri mısra mısra boy gösteriyor.
 

Dünya Duy Beni isimli 88 sayfadan oluşan kitap ; Ofelya Babayeva tarafından yazılmış ve TURAY KİTAP yayınevinin 06.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Alim ve Mütefekkir İmam Gazzali pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Alim ve Mütefekkir İmam Gazzali indir, Alim ve Mütefekkir İmam Gazzali oku ve Alim ve Mütefekkir İmam Gazzali pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dünya Duy Beni pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.