Düğün Günü pdf – Yandex indir

Düğün Günü pdf – Yandex indir

Seni, düğün seremonisi boyunca sahte flörtüm yapacağıma ve öyleymiş gibi davranacağıma yemin ederim; Pazar günleri bizi ayırana  dek!
 
Asansörde sıkışıp kaldığı bir adamla düğüne gitmeyi kabul etmek Alexa Monroe’nun normalde yapmayacağı bir şey ancak Drew Nichols ile ilgili karşı koyması çok zor olan bir şey var!
 
Eski sevgilisinin düğün arifesindeki Drew, gönül işlerini bıraktığını sanıyordu. Ta ki bir elektrik kesintisi hayatını değiştirip ona sahte bir kız arkadaş sunana kadar.
 
Alexa ve Drew, düşündüklerinden çok daha fazla eğlendikten sonra Drew, Los Angeles’a, pediatrik cerrah olarak işine geri dönmek zorunda kalır ve Alexa, belediye başkanının personel şefi olduğu Berkeley’e gider. İkisinin de birbirini düşünmeden edememesi ne kötü!
 
İhtiyaç duydukları ile gerçekten istedikleri arasındaki boşluğu dolduran iki güçlü profesyonel, yüzyılın uzak mesafe ilişkisine imza atmak üzere…
 

Düğün Günü isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Jasmine Guillory tarafından yazılmış ve PAROLA YAYINLARI yayınevinin 11.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Çıplak Ayaklıydı Gece pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Çıplak Ayaklıydı Gece indir, Çıplak Ayaklıydı Gece oku ve Çıplak Ayaklıydı Gece pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Düğün Günü pdf – Yandex indir - PDF indir