Dört Gezegen pdf – Yandex indir

Dört Gezegen pdf – Yandex indir

Saat, sabaha karşı 04:19’du. Evin içi, masanın üzerindeki tek bir neon lambayla aydınlanıyordu. Dağınık denildiğinde akla gelen görseller, bu küçük dairenin her köşesini kaplamıştı. Konfordan ve düzenden bir hayli uzak bu ortam, çalışmalarda yaşanılan duyguları yansıtıyordu. Sinirle kırılmış bir klavye, yırtılmış sayfalarda yazan işlemler, içilmiş onlarca enerji sütü… Fakat bu kargaşa ortamı, bir yaratma sancısının sonucuydu. Uykusuz geçen gecelere, kırılmış onlarca eşyaya, işlem hatalarına değmişti. Çünkü Rebel, aylardır üzerinde çalıştığı her iki silah projesini de tamamlamıştı. Yalnızca 3 saat uyuyabilecek olan Rebel, yapacağı sunumu o kadar çok düşünmüştü ki her detayı aklına kazılıydı.
 
İçindekiler:
VEN
FENUTE
MAR
DATAMA
 

Dört Gezegen isimli 84 sayfadan oluşan kitap ; Umut Utku Cihangir tarafından yazılmış ve AREL KİTAP yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İki Ülkenin Kraliçesi Nefertiti pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde İki Ülkenin Kraliçesi Nefertiti indir, İki Ülkenin Kraliçesi Nefertiti oku ve İki Ülkenin Kraliçesi Nefertiti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dört Gezegen pdf – Yandex indir - PDF indir