Doğa Defteri pdf – Yandex indir

tarafından
5
Doğa Defteri pdf – Yandex indir

“Doğanın var olmak için insanlara ihtiyacı yok ama insanların varlığını sürdürebilmesi için doğaya ihtiyacı var. Üstelik doğa, gizemlerle dolu ve her canlının tarihi aslında varoluşun tarihi! Bu defterde, doğayı ve kendini daha iyi tanıyacaksın.”
 
Doğa Defteri bu satırlarla başlıyor ve son sayfasına kadar doğa, ağaçlar, hayvanlar hakkında çeşitli bilgiler paylaşıyor.
Defterin her bir bölümü mevsimlerle renkleniyor. Yaz geldiğinde keyifle “Merhaba” diyoruz Halikarnas Balıkçısı’na. Sonbaharda Manisa Tarzanı’yla yeşile dönüştürüyoruz her yeri. Kışın tadını Hayrettin Karaca’yla çıkarıyoruz. İlkbaharda Atatürk’ün köşkü nasıl yürüttüğüne şahit oluyoruz.
Şimdi tam zamanı…
“Doğa İçin Hareket Planı” da öneren bu defter, doğanın sesini duymamız ve içinde gizlenen güzellikleri keşfetmemiz için harika bir fırsat sunuyor.
Ömür Kurt’un eşsiz kalemiyle şekillenen ve Serkan Yolcu’nun özgün tasarımıyla zenginleşen Doğa Defteri sayesinde doğayı yakından tanıyacak ve onu korumak için yola koyulacaksınız.
 
*Bu defterden sağlanacak olan telif geliri yazar tarafından TEMA Vakfı’na bağışlanacaktır.
 

Doğa Defteri isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Ömür Kurt tarafından yazılmış ve 25m2 KİTAP yayınevinin 13.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Doğa Defteri pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.