Diyabetle Yaşam Sanatı Diyabetle Yaşam ve Sağlık Koçluğuyla Yol Arkadaşlığı pdf – Yandex indir

tarafından
9
Diyabetle Yaşam Sanatı  Diyabetle Yaşam ve Sağlık Koçluğuyla Yol Arkadaşlığı pdf – Yandex indir

Bu kitap öncelikle farklı bir bakış açısıyla; diyabetli bireylerin diyabetle yaşamlarında ustalık kazanmalarına, diyabetle birlikte yaşamlarını arzu ettikleri şekilde yönetmelerine katkı sağlamak amacıyla kaleme alındı. Diyabetle yaşamı sanata dönüştürecek ustalığı kazandırmayı hedefleyen bu kitabın yazılmasında aslında birçok neden ilham kaynağı oldu. Bunları siz değerli okuyucularıma şöyle sıralayabilirim:
Diyabetlilerin öz yönetimlerine katkıda bulunarak onları yaşamlarında güçlendirmek.
Diyabetlilerin, diyabet riski bulunanların ve diyabetli yakınlarının yaşam boyu diyabeti öğrenme çabalarını desteklemek.
Diyabet konusunda toplumun farkındalığının arttırılmasına katkıda bulunmak.
Diyabetlilerin potansiyelini keşfetmesine ve yaşam hedeflerini netleştirmesine katkı sağlamak.
Diyabetle yaşama koçluk bakış açısıyla farklı bir pencere aralayarak, diyabetlilerin yaşam yolculuğuna rehber olmak.
Diyabetlilerin koçluk teknikleriyle kendi kendilerine koçluk yapma becerisi kazanmalarını sağlamak.
Diyabet adaylarına, diyabetli veya diyabet riski olanlara hizmet veren ya da hizmet vermeyi arzulayanlara; diyabetle yaşamın nasıl olduğu, diyabetle yaşam ve sağlık koçluğu tekniklerinin neler olduğu konularında farkındalık kazandırmak.
Diyabetlilere hizmet veren hemşire, hekim, diyetisyen vb. sağlık profesyonelleri için diyabetle yaşam ve sağlık koçluğu tekniklerini öğrenebilecekleri rehber niteliğinde bir kaynak sunmak.
 

Diyabetle Yaşam Sanatı
Diyabetle Yaşam ve Sağlık Koçluğuyla Yol Arkadaşlığı isimli 502 sayfadan oluşan kitap ; Şenay Zuhur tarafından yazılmış ve PLATANUS PUBLISHING yayınevinin 21.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Diyabetle Yaşam Sanatı Diyabetle Yaşam ve Sağlık Koçluğuyla Yol Arkadaşlığı pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.