Dış Politika Devletçilik ve Halkçılık / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 4 pdf – Yandex indir

tarafından
7
Dış Politika Devletçilik ve Halkçılık / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 4 pdf – Yandex indir

Bizim için insanlar yasa önünde tamamen eşit muamele görmek zorundadır. Sınıf, aile, fert arasında bir ayrım yapılamaz. Biz, Türkiye halkını çeşitli sınıflardan oluşan bir bütün olarak değil, sosyal yaşamın gereksinimlerine göre çeşitli mesleklere sahip olan bir toplum olarak görmekteyiz.
Bunlar kolektivizm ile karıştırılmamalıdır.
 
Mustafa Kemal Atatürk
 
Atatürk’ü gören, onunla bir arada bulunma şansına eren ve bugün hayatta olan son iki kişiden biri olmam sebebiyle Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük setini sizler için hazırladım.
Keyifli okumalar…
 
Hanri Benazus
 

Dış Politika Devletçilik ve Halkçılık / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 4 isimli 22 sayfadan oluşan kitap ; Hanri Benazus tarafından yazılmış ve SÖZCÜ KİTABEVİ yayınevinin 16.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Osmanlı Tarihi (1299-1566) Mir’atü’l-Kainat (Sadeleştirilmiş Metin) pdf - Yandex indir başlıklı makalemizde Osmanlı Tarihi (1299-1566) Mir’atü’l-Kainat (Sadeleştirilmiş Metin) indir, Osmanlı Tarihi (1299-1566) Mir’atü’l-Kainat (Sadeleştirilmiş Metin) oku ve Osmanlı Tarihi (1299-1566) Mir’atü’l-Kainat (Sadeleştirilmiş Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Dış Politika Devletçilik ve Halkçılık / Atatürk’ün Yorumuyla Atatürkçülük 4 pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.