Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu pdf – Yandex indir

tarafından
28
Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu pdf – Yandex indir

Yüz binlerce okura ulaşan Otostopçunun Galaksi Rehberi serisinin sevilen gezgini Arthur Dent’in yaratıcısı Douglas Adams, bu yeni serisinde dedektifliğin kalıplarını yıkan dedektif Dirk Gently ile çıkıyor okurun karşısına. 
 
Holistik dedektifimize göre, her olayın temelde birbiriyle bir bağlantısı vardır ve bu bağlantıların gizemini herkesten önce o çözmelidir. Çünkü Dirk Gently, soruları yalnızca yanıtlarını bildiğinde sormayı seviyor. 
 
Şimdiyse karşısında, yanıtını henüz bilmediği sorular var: Örneğin, basit bir hokkabazlık numarasıyla, Kolejin akşam yemeğindeki tuzluk nasıl oldu da iki yüz yıl önce yapılmış bir Yunan vazosunun içine girdi? Ve şu tuhaf bilgisayarcının kanepesi apartmanın merdivenine, yerinden oynatılamamak üzere nasıl sıkıştı? Fizik kurallarınca “imkânsız”, Dirk’ün anlayışınca “açıklanamaz” görünen bu muammaların peşinde, gezegenin varoluşuna dek uzanan bir zaman yolculuğuna çıkıyoruz.
 
“Douglas Adams, Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu’nda bizi yine galaksiler arası tuhaf karakterlerle tanıştırıyor… Pürüzleri üst üste yığıyor, ilgiliyi ilgisizden ayırma işini okura bırakıyor. Yerleşik uygulamalarla ve tuhaflıklarımızla resmen dalga geçiyor… Gently ve arkadaşları için çok güzel bir başlangıç.” –Sacramento Bee
 

Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Douglas Adams tarafından yazılmış ve ALFA YAYINLARI yayınevinin 21.08.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Dirk Gently’nin Holistik Dedektiflik Bürosu pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.