Diriliş pdf – Yandex indir

tarafından
4
Diriliş  pdf – Yandex indir

Herkesin birbirinden şikâyet ettiği bir toplum haline geldik. Lâkin kimse neden bu hale geldik sorusuna cevap aramıyor. Yüz yıla yakın bir süredir üzerinde bin bir türlü tuzak, hile ve entrika kurulan bu ülkenin insanları bu kadar çok düşmana rağmen kendilerini çok iyi muhafaza ettiler. Halen iyilik cevheri yüreklerden sönmedi ve halen insanlığı bu topraklarda görebiliyoruz.
              
İslâm değerlerine sıkıca sarılan bu toplum, kıymetli insanlardan oluşmakta. İslâm değerlerine sıkıca sarılan cümlesine, “nerede İslâm değerlerine sarılan insanlar?” sorulu bir cümle ile karşılık verebilirsiniz. Şimdiki zamanla düşündüğünüzde bu tepki doğal karşılanabilir. Fakat içinde bulunduğumuz yüzyıl incelendiğinde fark edilecektir ki bu ülkenin insanları İslâmi değerlerden uzaklaşmış değil zorla uzaklaştırılmış insanlardır.
              
1900’lü yıllar itibari ile İslâm ile aralarına çok büyük engeller konulan bu toplumun insanlarına sadece şefkat ve merhamet ile gerçekleri öğretmek yeterli olacaktır. Güneş balçıkla asla sıvanamaz.
 

Diriliş isimli 158 sayfadan oluşan kitap ; Burhan Deniz tarafından yazılmış ve VEKİTAP YAYINCILIK yayınevinin 04.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Diriliş pdf – Yandex indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.